سئو محلی

سئو محلی بخشی از خدمات سئوبهینه است که به شما کمک میکند تا با مشتریان بیشتری که در محدوده و موقعیت جغرافیایی محل فعالیت شما سکونت دارند در ارتباط باشید و سهم بیشتری از بازار به دست آورید. با استراتژی هایی که ما پیاده میکنیم وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما، علاوه بر جذب کاربران از طریق جستجوی ارگانیک، بازدیدهای هدفمندی از نزدیک ترین کاربران در جستجوی محلی گوگل کسب خواهد کرد.

این نوع از خدمات سئو سایت در زمان کوتاه تری نتیجه میدهد و چون بیش از 70درصد جستجوها منجر به خرید یا سفارش یا دریافت خدمات از فروشگاه یا شرکتهای نزدیک به کاربر میشود، نرخ بازگشت سرمایه عالی و افزایش درآمد چشمگیری برای شما به همراه خواهد داشت. به ویژه اگر یک وبسایت نوپا یا کسب و کار تازه راه اندازی شده دارید، حتما باید به Local Seo توجه ویژه ای داشته باشید. جهت سفارش آنلاین کلیک کنید:

خدمات تخصصی سئو محلی در ایران

قیمت خدمات سئو محلی

به ازای چند مکان میخواهید در لیست نتایج جستجوی محلی قرار بگیرید؟ براساس شهر، محدوده، خیابان و محله ای که انتخاب میکنید هزینه مشخص میشود. مناطقی که رقابت بیشتری دارند و وب سایت های رقیب بیشتری در حوزه فعالیت شما در این مناطق وجود دارند، طبیعتا قیمت هم بیشتر خواهد بود. اما بطور معمول به ازای هر محدوده ای که انتخاب میکنید هزینه از ماهیانه یک میلیون تومان آغاز میشود و زمان نیز حداقل 2 ماه میباشد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر میتوانید تعرفه خدمات را مشاهده نمایید.

باتشکر از خدمات عالی سئوبهینه. خوشبختانه ما موفق شدیم به کمک تیم متخصصین این شرکت، فروش محلی خودمان را در محدوده ونک 220درصد افزایش دهیم و با افتتاح شعبه جدید در هفت تیر، مجددا با شما همکاری خواهیم کرد.

مدیرعامل و بنیاگذارفروشگاه اینترنتی
نظر یکی از مشتریان خدمات سئوبهینه

با خدمات تخصصی ما بر بازار محلی تسلط داشته باشید

در این مجموعه، ما کارشناسان حرفه ای را در اختیار داریم که بر تمام فاکتورهای رتبه بندی گوگل مسلط هستند. ما بیش از یک دهه تجربه در بازاریابی دیجیتال داریم و تاکنون بیش از 2000 پروژه موفق را به پایان رسانده ایم.

با استراتژیهای کاملاً مدیریت شده ای که ارائه میدهیم، راه حل همه کاره برای قرار گرفتن سایت شما در جستجوی محلی را دریافت میکنید.

با سئوبهینه، یک استراتژی سئوی سفارشی، اجرای کمپین بازاریابی تخصصی و گزارش دهی منظم و هر اطلاعاتی که مرتبط با این فرآیند میشود، دریافت خواهید کرد.

 • ثبت سایت در تمام دایرکتوری های محلی
 • درج اطلاعات کامل کسب و کار شما در گوگل مپ
 • ارتقای رتبه سایت در نتایج محلی
 • جذب حداکثری کاربران محلی و ساکن در محدوده فعالیت شما
 • ROI را از همه کانال‌های بازاریابی، از جمله موتور جستجو، ردیابی و اندازه‌ گیری میکنیم
 • بر رتبه بندی کلمات کلیدی که تماس ها، نقل قول ها و موارد دیگر را انجام می دهند نظارت میکنیم
 • به روز رسانی استراتژیک سئو را بر اساس داده های کلیدی داده انجام میدهیم
 • ذخیره، جمع آوری و استفاده از داده های شخص اول برای تقویت ابتکار عمل در بازاریابی

آیا نمی دانید چگونه در بالای نتایج جستجوی محلی قرار بگیرید؟ به مطالعه ادامه توضیحات ارائه شده در این صفحه ادامه دهید تا با لیست خدمات ما و نحوه انجام این فرآیند آشنا شوید.

همچنین جهت مشاوره سئو و صحبت با مشاورین ما میتوانید با تلفن های 44871861 یا 09384334096 تماس بگیرید.

تیم ما تکنیک هایی فراتر از لوکال سئو ارائه می دهد. ما یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل هستیم، بنابراین مجموعه کاملی از بازاریابی آنلاین، از سئو گرفته تا مدیریت تبلیغات ppc و طراحی وب را ارائه می نماییم.

چه اقداماتی جهت قرار گرفتن شما در نتایج محلی انجام میدهیم؟

موارد تحویلی زیر در تمام خدمات سئو محلی کاملاً مدیریت شده گنجانده شده است.

 • سئوی اختصاصی برای مکان های انتخابی
 • درج اطلاعات برای هر مکان در گوگل مپ
 1. شماره تماس
 2. آدرس دقیق
 3. لوگو
 4. تصاویر
 5. ساعات کار
 6. صفحه وب
 7. روش های پرداخت
 8. اکانت شبکه های اجتماعی
 • معرفی مکان های فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی
 • سئوی on-page
 • تحقیقات کلمه کلیدی محلی برای 5 محصول یا خدمات
 • سئو عناوین و توضیحات متا (برای 5 کلمه کلیدی در هر مکان)
 • آدرس اضافه شده به صفحه(های) وب سایت فعلی (در صورت وجود)
 • تولید محتوا یا پست ها با شرایط بهینه شده محلی
 • برچسب های نشانه گذاری HTML و داده های ساختاریافته علاوه بر آدرس در وب سایت
 • درج اطلاعات در بینگ
 • به روز رسانی اطلاعات توسط تیم سئوبهینه در صورت لزوم یا تغییر مکان
 • مدیریت نظرات کاربران در گوگل
 • ارائه گزارش های ماهیانه و هفتگی شامل
 1. تعداد مرتبه های دیده شدن پروفایل شما
 2. بازدید از وب سایت از پروفایل های محلی
 3. تماس های تلفنی
 4. درخواست ها
 5. گزارش ماهانه رتبه بندی محلی
 6. افزایش و کاهش کلمات کلیدی
 7. رتبه بندی در نتایج محلی
 8. رتبه بندی ارگانیک گوگل

7 تکنیک کلیدی در انجام Local Seo

وقتی صحبت از نحوه انجام local seo می شود، باید روی این هفت استراتژی تمرکز کنید. اگر خدمات محلی سئوبهینه را انتخاب می کنید، ما می توانیم تمام این مراحل را برای شما انجام دهیم!

 1. فهرست نمایه کسب و کار گوگل را بهینه کنید

فهرست‌های نمایه کسب‌ وکار گوگل حاوی اطلاعات کلیدی درباره کسب‌ و کارها هستند – و زمانی که افراد در مکانهای نزدیک آن‌ها جستجو می‌کنند، ظاهر می‌شوند. برای مثال، جستجوی سریع «بهترین پیتزا فروشی در پونک» نزدیکترین پیتزافروشی ها به پونک را نشان میدهد.

لیست‌هایی که در بالای نتایج جستجو قرار دارند، بسته 3 تایی نتایج محلی گوگل را تشکیل می‌دهند. جستجوگران می‌توانند با کلیک روی انها مکان‌های این پیتزافروشی‌ها را در نقشه گوگل ببینند.

این لیست ها حاوی اطلاعات کلیدی مانند آدرس، ساعت کاری، وب سایت، شماره تلفن و حتی تصاویر هستند.

اگر می‌خواهید کسب ‌و کار شما در بسته 3 تایی جستجوی محلی، در بالای نتایج ظاهر شود، باید فهرست google my business خود را آماده و بهینه کنید. البته این قابلیت در حال حاضر باتوجه به تحریم برای کسب و کارهای داخلی امکانپذیر نیست و سایتهایی که در خارج از ایران فعالیت دارند میتوانند این کار را انجام دهند.

 1. نقل قول های محلی بسازید

این نقل قول ها حاوی اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تلفن و وب سایت شرکت شما هستند.

چنین کمپین‌هایی به شما کمک کنند فهرست ‌های محلی را در سایت‌هایی مانند Bing، Yelp، Foursquare، Facebook، Apple Maps، TripAdvisor و موارد دیگر ایجاد کنید.

سایت‌هایی مانند BrightLocal می‌توانند به شما در شروع ساختن نقل قول کمک کنند، و سئوی کسب و کار محلی از شرکت‌هایی مانند سئوبهینه می‌ توانند اطمینان حاصل کنند که نقل ‌قول‌های شما به‌ روزرسانی می‌شوند و ترافیک مرتبط را به وب‌ سایت شما هدایت می‌کنند.

 1. کلمات کلیدی را هدف قرار دهید

برای رتبه بندی در بالای نتایج جستجوی محلی، باید کلمات کلیدی محلی را در وب سایت و محتوای سایت خود هدف قرار دهید.

اگر یک مطب دندانپزشکی در منطقه یوسف آباد بخواهد در نتایج جستجوی محلی رتبه بهتری کسب کند، می تواند عناوین صفحه، توضیحات متا و محتوای سایت خود را بهینه کند و عبارت کلیدی “دندانپزشک برتر یوسف آباد” یا موارد مشابه را در آنها جای دهد.

همچنین از آنجایی که کلمات کلیدی lsi برای گوگل اهمیت دارند، شما میتوانید از عبارات مترادف مثل پر کردن دندان در یوسف اباد، خدمات دندانپزشکی خوب در یوسف آباد و موارد مشابه نیز استفاده کنید.

هدف قرار دادن کلمات کلیدی مبتنی بر مکان می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا سایتتان در جستجوهای محلی بیشتری ظاهر شود و در نتیجه ساکنین منطقه شما بتوانند شما را پیدا کنند و با شما تماس بگیرند.

 1. امتیازات و بررسی ها را نظارت کنید

برای کسب و کارهای محلی، نظارت و پاسخ به بررسی‌های آنلاین بسیار مهم است.

امتیازات و نظرات می‌ توانند در وب ‌سایت شما و همچنین سایت‌ های شخص ثالث مانند Google Business Profile، Yelp و Facebook ظاهر شوند. مثبت یا منفی، مهم این است که به همه نظرات پاسخ دهید تا به مشتریان نشان دهید که نیازهای آنها را جدی می گیرید.

مردم قبل از بازدید از مشاغل محلی به نظرات نگاه می کنند، بنابراین به روز نگه داشتن نظرات شما و پاسخ دادن به سؤالات و نظرات، افراد بیشتری را تشویق می کند تا از کسب و کار شما بازدید کنند.

 1. ایجاد لینک

کسب بک لینک از سایر مشاغل محلی معتبر نیز می تواند به افزایش رتبه محلی شما کمک کند.

چگونه چنین لینک هایی کسب کنیم؟

با ایجاد محتوای ارزشمندی که کلمات کلیدی محلی مرتبط با کسب و کار شما را هدف قرار می دهد، شروع کنید. اگر سایت های دیگر آنچه را که می بینند دوست دارند، می توانند در محتوای خود به سایت شما لینک بدهند.

موتورهای جستجو مانند گوگل تعداد و کیفیت بک لینک ها را هنگام رتبه بندی سایت ها در نظر می گیرند، بنابراین داشتن یک پروفایل بک لینک قوی، همراه با لینک هایی از مشاغل معتبر در منطقه مهم است.

 1. تجربه کاربر را تجزیه و تحلیل کنید

همچنین اگر می خواهید ترافیک محلی بیشتری را جذب کنید، ارائه یک تجربه کاربری عالی (UX) در سایت ضروری است.

اگر وب سایت شما UX مثبتی ارائه ندهد، بازدید کنندگان وقت خود را تلف نمیکنند و  با زدن دکمه بازگشت به سراغ سایر سایتها میروند و نرخ پرش شما افزایش می یابد. نرخ پرش بالا، تجربه کاربری ضعیفی را نشان می دهد، و اگر سایت شما UX نامطلوبی ارائه دهد، موتورهای جستجو رتبه بالایی را به سایت شما نمی دهند.

چند راه حل سریع برای بهبود UX سایت وجود دارد:

ناوبری و لینکهای داخلی را ساده کنید تا بازدیدکنندگان به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.

سرعت سایت خود را افزایش دهید.

عناصر بصری و تعاملی را برای جذب کاربران در نظر بگیرید.

 1. طراحی سازگار با تلفن همراه داشته باشید

آخرین تکنیکی که باید روی آن سرمایه گذاری کنید این است که سایت خود را با موبایل سازگار کنید.

بیش از نیمی از جستجوهای آنلاین – نزدیک به 60 درصد – از دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. اغلب اوقات، افرادی که در حین حرکت در خودرو یا مترو و یا پیاده روی در محیط شهر هستند به اطلاعاتی نیاز دارند، به خصوص زمانی که نوبت به یافتن مشاغل محلی می رسد. این افراد از تلفن همراه برای این کار استفاده میکنند.

ماهیت استفاده از تلفن همراه، اتخاذ طراحی واکنش ‌گرا و سازگار با تلفن همراه را برای کسب ‌و کارهای محلی ضروری می ‌سازد. وقتی سایت شما واکنش گرا باشد، بدون توجه به دستگاهی که کاربر برای دسترسی به سایت استفاده می کند – کامپیوتر رومیزی، دستگاه تلفن همراه یا تبلت، به خوبی اجرا میشود و عملکرد خوبی دارد.

اگر مطمئن نیستید که سایت شما با موبایل سازگار است یا خیر ویژگی طراحی سایت سازگار با موبایل را مطالعه نمایید.

در هر صورت خدمات به گونه ای است که در همان ابتدای پروژه اقدامات مربوط به سازگار نمودن سایت با موبایل و ایجاد طراحی ریسپانسیو را انجام میدهیم.

چرا سئوی محلی مهم است و چه مزایایی دارد؟

اگر در سئو تازه کار هستید، ممکن است این سوال را بپرسید: «چرا سئو محلی مهم است؟». چند دلیل وجود دارد که اهمیت دریافت این خدمات را برای مشاغل نشان می دهد و در ادامه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

با فهرست طولانی خدماتی که سئوبهینه ارائه می‌کند، شاید درک اینکه چگونه همه این خدمات برای تأثیرگذاری بر کسب و کار شما عمل می‌کنند، دشوار است. پس سعی میکنیم هرکدام از خدماتی که ارائه میدهیم را بصورت مجزا توضیح دهیم و مزایای آن را بیان کنیم.

جستجوهای شامل کلمات “نزدیک من” طی سال گذشته دو برابر افزایش یافته است. این بدان معناست که افراد بیشتری به دنبال راه آسان تری برای یافتن کسب و کارهای نزدیک خود هستند.

ناگفته نماند که 72 درصد از مصرف کنندگانی که جستجوی محلی را در موتور جستجو انجام دادند، از فروشگاهی در فاصله 8- 10 کیلومتری بازدید کردند. این حتی دلیل بیشتری برای بهینه سازی وب سایت شما می دهد زیرا نشان می دهد که مصرف کنندگان واقعاً بر اساس مکان و میزان نزدیکی آنها به کسب و کاری که آنچه را که میخواهند، ارائه میدهد تصمیم می گیرند.

اگر می خواهید کسب و کاری باشید که در نتایج جستجوی مخاطبان هدف خود نشان داده شود، استفاده از این روش بهترین راه است.

برخی دیگر از مزایا و دلایلی که نشان می دهد چرا سئو محلی مهم است:

 1. ردیابی آن آسان است

همانطور که قبلا ذکر کردیم، لوکال سئو یک استراتژی قابل پیگیری است، به این معنی که شما هرگز در مورد نحوه عملکرد کمپین خود در تاریکی قرار نخواهید داشت.

با پلتفرم‌هایی مانند Google Analytics یا سایر پلت ‌فرم‌ های تحلیل وب ‌سایت، می‌توانید در زمان واقعی نحوه عملکرد سایت خود در نتایج محلی خود را مشاهده کنید، که به شما امکان می ‌دهد مستقیماً مواردی را که به نفع کمپین شما نیستند تغییر دهید.

این واقعیت که بازدیدها و وضعیت سایت در نتایج محلی قابل پیگیری است یک مزیت بزرگ است زیرا به شما امکان می دهد کمپین خود را در طول زمان آزمایش کنید، یاد بگیرید و رشد دهید.

 1. فرصت قرار گرفتن در بسته 3 تایی نتایج محلی

هنگامی که سایت را براساس فاکتورهای محلی بهینه میکنید، این فرصت را خواهید داشت که جز 3 سایت برتر محلی قرار بگیرید – علاوه بر رتبه بندی ارگانیک، این رتبه بندی بازدید و ترافیک بیشتری را به سایت شما می آورد.

ناگفته نماند، نتایج محلی در بالای نتایج جستجو ظاهر می شوند، پس کاربران ابتدا این نتایج را مشاهده میکنند.

 1. ترافیک وب سایت را افزایش می دهد

افزایش ترافیک وب سایت خود را مشاهده خواهید کرد زیرا در صفحات نتایج موتور جستجو سایت شما دفعات بیشتری مشاهده خواهد شد.

همچنین کاربران نظرات و امتیازاتی را که مشتریان در گذشته به شما داده اند، مشاهده می‌کنند و این مسئله در کلیک خوردن سایت تاثیر زیادی دارد.

در نهایت با آسان کردن دسترسی کاربران به سایت از چند روش مختلف ترافیک سایت افزایش می یابد.

 1. مراجعه حضوری را افزایش میدهد

راه حل های محلی نیز ترافیک بیشتری را به محل فعالیت شما می آورد.

بسیاری از مردم به قصد بازدید از یک رستوران نزدیک خود، “رستوران نزدیک من” را جستجو می کنند. این به شما این فرصت را می دهد که در نتایج جستجو ظاهر شوید و آنها را به مکان فیزیکی خود جذب کنید.

 1. به شما کمک می کند رقبا را شکست دهید

بسیاری از رقبای شما ممکن است کسب و کار خود را در گوگل مپ درج نکنند، به این معنی که در بسته نقشه جایگاهی کسب نخواهند کرد، پس خیلی راحت نسبت به آنها سهم بیشتری از بازار کسب میکنید.

هدف سئوبهینه رونق کسب و کار شماست! Copyright © 2024 seobehine.ir