درباره سئوبهینه

سئوبهینه فعالیت خود را از سال 90 با همکاری عده ای از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف آغاز کرد. در ابتدا پروژه های کدنویسی نرم افزاری را پشتیبانی می کردیم. اما با ادامه تحصیل تعدادی از اعضای اصلی شرکت در زمینه های مدیریت کسب و کار ، روی به تبلیغات اینترنتی و فعالیت های طراحی وب سایت و راه اندازی کسب و کار های اینترنتی روی آوردیم.

خدمات ما بر پایه دانش روز تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و تخصص های مربوط به بهینه سازی و طراحی سایت با تکیه بر متخصصین طراحی وب و طراحان گرافیک ارائه می شود و همواره با هدف رونق کسب و کار مشتریان گام برداشته ایم.

سعی ما در ارائه بهترین و باکیفیت ترین و در عین حال ارزان ترین پکیج های سئو می باشد. بهبود و ارتقا رتبه سایت در گوگل ، سئو داخلی و خارجی سایت ، بهینه سازی قالب و کد ها , زیباسازی گرافیکی سایت ، افزایش سرعت سایت ، کاهش حجم و افزایش کیفیت تصاویر ، تبلیغات شبکه های اجتماعی ، بهینه سازی لینک ها و بکلینک های داخلی و خارجی سایت.

زمانی که کسب و کاری را شروع می نمایید باید از همان اول حرفه ای گام بردارید. حضور در اینترنت به عنوان مالک یک پایگاه اینترنتی که طبیعتا معرف یک کسب و کار است الزامات حرفه ای خود را می طلبد.

صرفا با داشتن یک بلاگ ساده نمی توان به موفقیت و کسب درآمد امید داشت. شما باید برای دیدن شدن سایت خود در اینترنت وقت صرف کنید و ارزش قائل باشید. در این مسیر سئو عامل اصلی موفقیت سایت شما است که باید کاملا حرفه ای انجام شود و یک سئوکار خوب باید گام ها و اصول حرفه ای بهینه سازی و سئو سایت را به خوبی بداند تا بتواند به شما کمک کند.

زمانی یک سایت منجر به افزایش سود و بازدهی برای شما می گردد که سئو مناسبی داشته باشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سئوبهینه ، هماهنگی و استعلام هزینه همکاری طراحی و سئواز طریق لینک تماس با ما اقدام نمایید.