مشاوره سئو

دریافت مشاوره سئو از متخصصین شرکت سئوبهینه

با بیش از یک دهه تجربه و در اختیار داشتن مشاورین بادانش، آماده ایم شما را در بهبود سایت و کسب وکار اینترنتی راهنمایی کنیم. سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو یک استراتژی اثبات شده برای جذب مشتریان، تحقق اهداف فروش و رشد کسب و کارهای آنلاین است. با خدمات مشاوره سئوبهینه، شرکت شما نه تنها قادر خواهد بود که رتبه بالایی در نتایج گوگل کسب کند، بلکه در ادامه درآمد، فروش و مشتریان بیشتری خواهید داشت.

خدمات مشاوره سئو چیست؟

مشاوره شامل خدمات و توصیه های است که سئوبهینه به مشتریان خود کمک می کند تا عملکرد خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشند. مشاوران ما با بالاترین سطح دانش تجزیه و تحلیل، گزارش ها و پیشنهادات را ارائه می دهند. همچنین در صورت نیاز شما استراتژی ها و روشهای مربوطه را ایجاد و پیاده سازی کنند.

بهترین مشاوره و راهنمایی ها را از ما دریافت کنید

با یک مشاور برتر کار کنید. ما به عنوان یک شرکت سئو پیشرو، به مشتریان خود کمک کرده‌ایم در 10 سال گذشته درآمد و فروش اینترنتی بالایی داشته باشند. سئوبهینه یک انتخاب قابل اعتماد برای شرکت هایی است که به دنبال یک مشاور قابل اعتماد و با تجربه سئو هستند.

مشاوران ما باتجربه طولانی مدت در این حوزه و اخذ مدارک دانشگاهی معتبر و پشت سر گذاشتن دوره های تخصصی به کسب و کار شما کمک کنند تا سئو یک استراتژی درآمدزا و برنده برای کسب وکارهای اینترنتی باشد. راه های دسترسی به ما متنوع است. چت واتساپ و تلگرام، شماره تلفن همراه 09384334096 و تلفن ثابت 02144871861 روشهایی هستند که ما را به مخاطبان خود وصل میکنند.

خدمات مشاوره سئوبهینه شامل چه مواردی است؟

در سئوبهینه، ما به کسب و کار و تیم شما یک تجربه مشاوره بدون دردسر ارائه می دهیم. پکیج های ما هر آنچه را که از مشاوره سئو می خواهید (و نیاز دارید) ارائه می دهد و یک راه حل کلیدی در دست شماست که دریافت پاسخ و ابهامات خود در مورد استراتژی و راهکارهای بهینه سازی سایت را بدون دردسر دریافت کنید.

خدمات مشاوره ما عبارتند از:

 • بررسی وضعیت سایت
 • آنالیز سئو محلی
 • آنالیز لینک ها
 • تحلیل رقبا
 • تحقیقات کلمات کلیدی
 • تجزیه و تحلیل قابلیت استفاده وب سایت
 • گزارش سئو
 • و بسیاری از جزئیات دیگر!

خدمات مشاوره ای ما طیف وسیعی از اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهد. با این حال، تأثیرگذارترین خدمات ارائه شده عبارتند از:

1. آنالیز سئو سایت

با ممیزی یا آنالیز دقیق، مشاور شما می‌تواند متوجه شود که تا چه حد از بهترین شیوه‌ های سئو پیروی می‌کنید، در چه رتبه‌ای در نتایج جستجو قرار می‌گیرید، و کدامیک از عناصر داخلی و خارجی سایت شما به اصلاحات نیاز دارند.

آنالیز کامل سئو سایت

چند نمونه از آنچه در آنالیز سایت مورد بررسی قرار میگیرند عبارتند از:

 • HTML
 • CSS
 • ساختار پیوند داخلی
 • بهینه سازی تصویر
 • محتوای تکراری
 • رتبه بندی کلمات کلیدی
 • ترافیک کلمات کلیدی
 • نرخ تبدیل وب سایت
 • لینک های شکسته یا تغییر مسیر داده شده

از آنجایی که شرکت ما دارای بیش از 30 سئوکار با تجربه است، ما منابع لازم برای بررسی عمقی وب سایت شما را داریم. ما همچنین  مشاورینی را در اختیار داریم که در حوزه تخصصی سایت شما، فعالیت داشته است.

2. آنالیز سئوی محلی

ممیزی سئوی محلی برای کسب و کارها بسیار مهم است، زیرا جستجوهای محلی در سال های اخیر بیشتر شده است. به عنوان مثال، فقط در چند سال گذشته، جستجوهای حاوی عبارت “نزدیک من” بیش از 500٪ افزایش یافته است.

به همین دلیل است که خدمات مشاوره سئو ما شامل آنالیز سئو محلی است.

آنالیز وضعیت سایت در نتایج جستجوی محلی

به عنوان بخشی از آنالیز، مشاور اختصاصی شما حضور شما را در نتایج جستجوی محلی مورد تحقیق و تجزیه و تحلیل قرار می دهد و توصیه‌ های عملی برای استفاده و بهینه‌سازی سایت شما در نتایج جستجوی محلی ارائه میکند.

همچنین حضور شما را در فهرست‌های محلی دیگر مانند Yelp، Apple Maps، Facebook و غیره بررسی میکنیم.

3. آنالیز لینک ها

استراتژی لینکسازی شما جایگاه مهمی در استراتژی سئوی شما دارد. به همین دلیل است که شرکت ما به ساختار و وضعیت لینکسازی داخلی و خارجی نگاه می کند. ما نحوه لینکسازی به صفحات سایت و همچنین نحوه لینکدهی سایر وب سایت ها را بررسی می کنیم.

برای بسیاری از مشتریان، این بخش از خدمات مشاوره سئو ما ارزش فوق العاده ای را ارائه می دهد.

بررسی لینکهای داخلی و خارجی سایت

لینکها اغلب برای کسب و کارها چالش ایجاد می کنند. چه بخواهید به وب سایت های دیگر انگیزه دهید تا به وب سایت شما لینک دهند یا یک استراتژی لینکسازی داخلی برای صفحات در سراسر سایت خود ایجاد کنید، لینک ها اغلب باعث ابهام و سردرد می شوند.

با این حال، هدف مشاوران ما این است که این فرآیند را قابل درک و ساده کنند.

به علاوه، ما توصیه های عملی برای بهبود استراتژی لینکسازی شما ارائه می دهیم. به عنوان مثال، مشاور شما ممکن است تمرکز بر بازاریابی محتوا را برای توسعه و ایجاد لینک هایی با محتوای ویروسی یا ایجاد ستون‌ های جانبی در صفحات وب‌ سایت برای تقویت لینکسازی داخلی توصیه کند.

4. تجزیه و تحلیل رقبا

توجه به رتبه، اقدامات انجام شده، کلمات کلیدی و استراتژی رقبای شما ضروری است. مشاوره سئو با ایجاد بینش در مورد چنین رویکردهایی، می تواند توصیه های گام به گام برای بهبود وضعیت سایت ارائه دهد تا بتوانید از رقبای برتر در نتایج جستجو پیشی بگیرید.

تجزیه تحلیل نقاط ضعف و قوت سایت رقیب

خدمات تجزیه و تحلیل رقبا  بر روی موارد زیر تمرکز دارد:

 • سئوی رقبای آنلاین
 • بررسی رقبای آفلاین
 • سهم بازار رقیب
 • رتبه بندی رقبا در نتایج جستجو
 • محتوای رقیب
 • بک لینک رقبا

ارزیابی عمقی به ما اجازه می دهد تا راهنمایی بی نظیری به ارائه دهیم. برخلاف سایر شرکت‌ های مشاوره سئو، ما توصیه‌ های عملی ارائه می کنیم که استراتژی رقیب شما را کپی و پیست نمیکند.

در عوض، نقاط ضعف رقبا و فرصت های با ارزش برای کسب و کار شما را هدف قرار می دهیم.

5. تحقیق کلمات کلیدی

به عنوان مشاور تبلیغات اینترنتی شما، کلمات کلیدی بالقوه ای را بررسی خواهیم کرد.

این کلمات کلیدی می توانند از عبارات معاملاتی تا عبارات اطلاعاتی متغیر باشند. به طور کلی، مشاوران ما کلمات کلیدی معاملاتی و اطلاعاتی را جمع آوری می کنند. هر دو کلمه کلیدی ارزش ارائه می دهند زیرا روی بخش پایینی و وسط قیف خرید تمرکز می کنند.

تحقیقات کلمات کلیدی یک بخش مهم از مشاوره سئو است

مشاور شما هنگام تحقیق و گردآوری کلمات کلیدی عوامل زیر را در نظر می گیرد:

 • رقابت کلمه کلیدی یا اینکه رتبه بندی برای آن چقدر دشوار خواهد بود
 • ارزش هزینه به ازای هر کلیک (CPC) کلمه کلیدی یا مقدار ارزش مالی که به شرکت ها ارائه می دهد
 • حجم جستجوی کلمه کلیدی یا تعداد دفعاتی که مردم آن را جستجو می کنند

مشاوران سئو اغلب کلمات کلیدی با ارزشی را برای مشتریان پیدا می کنند، زیرا زمان صرف می کنند تا در مورد مخاطبان، محصولات یا خدمات و اهداف شما اطلاعات کسب کنند. مشاور شما با درک بهتر شرکت و مشتریان شما می تواند کلمات کلیدی را که رقبای شما از قلم انداخته اند را جستجو و کشف کند.

همچنین در کنار تحقیقات کلمات کلیدی، اگر بخواهید محتوای قدرتمندی تولید کنید، میتوانید از خدمات ما استفاده کنید. سرویس تولید محتوای ما می تواند به شما کمک کند تا محتوای سایت را به سرعت ایجاد و بهینه کنید و در نتایج دیده شوید.

6. تجزیه و تحلیل قابلیت استفاده وب سایت

تجزیه و تحلیل جامع قابلیت استفاده از وب سایت نیز همراه با خدمات مشاوره سئو  است.

در سئو، قابلیت استفاده سایت شما به چند دلیل اهمیت دارد زیرا اندازه گیری مستقیم از نحوه تعامل و استفاده افراد با وب سایت شما است. اگر کسی نتواند از سایت شما استفاده کند، در آن باقی نمی ماند و موتورهای جستجو متوجه میشوند و در ادامه رتبه شما را پایین می آورند.

در مشاوره سئو سایت شما از نظر قابلیت استفاده و سازگاری با موبایل بررسی میشود

ما نمی خواهیم این اتفاق برای کسب و کار شما بیفتد. به همین دلیل است که مشاوره سئو ما صرف مرور، قابلیت استفاده و پیمایش سایت شما می شود. ما به عوامل مهم رتبه بندی مانند سرعت صفحه و سازگاری با موبایل نگاه می کنیم. مشاوران ما همچنین لینک های شکسته و تغییر مسیر داده شده را که با نام های 404 و 301 شناخته می شوند، بررسی می کنند.

با این تجزیه و تحلیل می توانیم توصیه های عملی برای بهبود قابلیت استفاده سایت شما ارائه دهیم، مواردی مانند:

 • فشرده سازی تصاویر سایت فعلی و آینده
 • محدود کردن کدهای غیر ضروری جاوا اسکریپت یا css
 • ایجاد یک نوار ناوبری وب سایت ثابت
 • اتخاذ طراحی سایت واکنشگرا

در بیشتر موارد، این بررسی ها، به یک عضو با تجربه در زمینه طراحی و توسعه وب نیاز دارد. ما خدماتی را برای بهبود سرعت صفحه، به عنوان مثال، و خدمات طراحی وب را برای بهبود قابلیت استفاده سایت شما در هر دستگاهی ارائه می دهیم.

7. گزارش سئو

در نهایت، خدمات مشاوره سئو  با یک گزارش کامل ارائه می شود.

این گزارش یافته ها و توصیه های مشاور را خلاصه می کند. به طور کلی، مشاور این گزارش را با تیم شما از طریق تماس تلفنی یا ویدیویی بررسی می‌ کند، که این امر به شما کمک می‌کند تا اگر سؤالات یا ابهامی دارید بپرسید.

گزارش کامل از وضعیت سایت در مشاوره

با گزارش سئو، تیم شما می تواند شروع به اجرای یک استراتژی اصولی کند، حتی اگر قرار نباشد با ما برای اجرای پروژه همکاری کنید.

اگر به این نتیجه رسیدید که به کمک نیاز دارید، سئوبهینه اینجاست. ما خدمات سئو و همچنین خدمات سئوی محلی، سئوی سازمانی و سئوی فروشگاه اینترنتی را ارائه می‌دهیم.

چگونه خدمات مشاوره به سایت شما کمک میکند؟

سرمایه گذاری در مشاوره سئو می تواند از چند جهت برای شرکت شما مفید باشد، از جمله:

رتبه سایت خود را افزایش دهید

با شلوغ شدن نتایج جستجو، کسب رتبه برتر ضروری است.

برای درک بهتر، باید بدانید سه نتیجه اول در نتایج 75٪ از کل کلیک ها را جذب می کنند. شما نمی توانید در سال 2023 در انتهای صفحه یک قرار بگیرید. اگر خود را در انتهای صفحه اول – یا صفحه دو یا بالاتر می بینید – یک مشاور حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا به بالای صفحه یک بروید.

به عنوان مثال، با مشاوره سئو تیم ما، کسب و کار شما می تواند بیاموزد که کدام کلمات کلیدی بیشترین ارزش را  دارند و شایسته توجه هستند. همچنین می توانید یاد بگیرید که چگونه سئوی کلی خود را بهبود ببخشید، مانند افزایش سرعت سایت، ریسپانسیو کردن وب سایت و موارد دیگر.

ترافیک سایت را افزایش دهید

وقتی صحبت از سئو به میان می آید، بسیاری از شرکت ها بر روی رتبه بندی و افزایش ترافیک سایت تمرکز می کنند. آوردن ترافیک بیشتر به وب سایت می تواند به شما در دستیابی به اهداف با تاثیرگذاری بیشتر، مانند کسب مشتری بیشتر، فروش، بازدید از فروشگاه و تماس های تلفنی کمک کند.

از آنجایی که صفحه با رتبه برتر(اولین لینک در نتایج) 33٪ از کل ترافیک جستجو را به دست می آورد، شما باید آن رتبه شماره یک را داشته باشید.

باز هم، شرکت های مشاوره سئو مانند سئوبهینه می توانند به شما در یافتن راه هایی برای دستیابی به این موقعیت کمک کنند. به عنوان مثال، مشاور شما ممکن است جذب بک لینک به یک صفحه را از طریق توسعه یا هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی که ارزش مشابه اما با رقابت کمتری ارائه می دهد، توصیه کند.

در هر صورت، اگر برای آوردن ترافیک ارگانیک به وب سایت خود تلاش می کنید، یک مشاور خبره می تواند به شما کمک کند.

تعداد مشتریان شما رشد میکنند

سئو همچنین می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا مشتری های واجد شرایط بیشتری جذب کند. به عنوان مثال، هدف قرار دادن کلمات کلیدی با یک هدف خاص، می تواند شما را با مشتریانی که برای شرکت شما مهم هستند، ارتباط دهد. شما ترافیک خود را مدیریت می کنید و بر مشتریان ایده آل خود تمرکز می کنید.

چه در حال مدیریت یک سایت با رتبه بالا یا پایین باشید، ممکن است با جذب مشتری مشکل داشته باشید. ممکن است متوجه شوید که به عنوان مثال، کاربران کم ارزش یا اشتباهی جذب می کنید. مشاوره با یک متخصص می تواند به شما در پیدا کردن دلیل این مسئله کمک کند.

به عنوان مثال، مشاور ممکن است متوجه شود که کلمات کلیدی شما کاربران را با هدفی متفاوت از مشتری ایده آل شما هدف قرار می دهد. برای مثال، آنها بیشتر به یک نسخه آزمایشی یا کوپن رایگان علاقه مند هستند تا اینکه واقعاً برای یک محصول ثبت نام کنند یا هزینه پرداخت کنند.

برای بهبود استراتژی جذب مشتری آنلاین، در مشاوره سئو سرمایه گذاری کنید.

فروش خود را افزایش دهید

تقریباً همه شرکت ها برای بهینه سازی موتورهای جستجو سرمایه گذاری می کنند تا فروش و درآمد خود را افزایش دهند. سئو می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. اگر تلاش‌ های شما به فروش ختم نمیشود، یک مشاور می‌تواند بینشی در مورد علت ارائه دهد.

مشاوران می توانند به چندین حوزه نگاه کنند، از جمله:

 • سئو روی صفحه
 • سئوی خارج از صفحه
 • فراخوان برای اقدام (CTA)
 • هدف گذاری کلمات کلیدی

همه این بخشها می توانند پاسخ هایی را در مورد اینکه چرا مردم محصولات یا خدمات شما را نمی خرند، ارائه دهند. اگر به صورت آفلاین کار می کنید، ممکن است لازم باشد برخی از تجربیات خود را در فروشگاه ارزیابی کنید، مانند خدمات مشتری یا کیفیت محصول.

مشاوره خوب می تواند به شما در مورد مسائل آنلاین هشدار دهد.

کسب و کار خود را توسعه دهید

سرمایه گذاری در خدمات مشاوره همچنین می تواند به شرکت شما کمک کند تا یکی از بزرگترین چالش های خود را حل کند: رشد. فرقی نمی‌کند با یک مشکل خاص مانند نرخ تبدیل پایین یا رتبه‌ پایین دست و پنجه نرم کنید، مشاور می‌ تواند استراتژی شما را بررسی کند و گام‌ های عملی را برای دستیابی به رشد و توسعه کسب و کار و تحقق اهداف خاص ارائه دهد.

به عنوان مثال، اگر به دنبال فروش بیشتر یک محصول یا خدمات خاص هستید، آنها می توانند زمان بیشتری را برای بررسی آن صفحات و تحقیق در مورد کلمات کلیدی مرتبط صرف کنند. یا اگر کنجکاو هستید که لینک های بیشتری را به سایت خود جذب کنید، آنها می توانند تلاش خود را بر روی پروفایل بک لینک شما متمرکز کنند.

در هر صورت، وقتی سئوبهینه را انتخاب می‌کنید، می‌توانید آسوده خاطر باشید که مشاوران ما به رشد شما کمک می‌کنند.

چرا سئوبهینه را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید؟

شرکت ها سئوبهینه را برای مشاوره سئو به دلایل مختلفی انتخاب می کنند، از تجربه تیم ما گرفته تا رویکرد مشتری محور خدمات ما. وقتی سئوبهینه را مشاور خود می کنید، با آژانسی شریک می شوید که برای شما ارزش قائل است و موفقیت خود را در موفقیت شما می بیند.

چند نمونه از مزایایی که سئوبهینه ارائه می دهد عبارتند از:

بیش از یک دهه سابقه

سئوبهینه با بیش از 10 سال تجربه یک انتخاب قابل اعتماد است. سالها تجربه توانایی ما را در ایجاد نتایج برای مشتریان خود نشان می‌دهد. به عنوان مشاور شما، می توانید از تیم ما انتظار داشته باشید که از این تجربه برای ارتقای سایت شما به بالاترین سطح نتایج جستجو استفاده کند.

نرخ حفظ مشتری 90٪

ما به عنوان یک آژانس تخصصی بازاریابی آنلاین، طیف وسیعی از خدمات  از جمله سئو را ارائه می دهیم. در طول سال‌ها، ما مشارکت‌ های پایداری با مشتریان خود ایجاد کرده‌ ایم. رویکرد مشتری محور و همچنین تضمین نتایج مطلوب و تحقق کامل قراردادها، نرخ حفظ مشتری بالای 90درصد را برایمان به همراه داشته است.

سطح بالای خدمات

ما سطحی از خدمات مبتنی بر فناوری را ارائه می دهیم که سایر شرکتها  نمی توانند با آن رقابت کنند. با سئوبهینه، کسب و کار شما می تواند بینش عملی تری نسبت به جزئیات به دست آورد. این بینش می تواند کسب و کار شما را به رتبه بندی، ترافیک و فروش بالاتر برساند.

مشاوران پرشور

شرکت مشاوره سئو ما دارای بیش از 30 مشاور باتجربه است.

تخصص آنها در بسیاری صنایع، از خدمات خانگی گرفته تا مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی و آموزش فوق العاده است. ما به شما کمک می کنیم تا با همکاری با یک مشاور متخصص که سابقه ای در همان حوزه فعالیت سایت شما دارد، از تجربیات آنها بهره کامل ببرید.

با تجربه آنها، شرکت شما توصیه ها و استراتژی های خاص صنعت را دریافت می کند.

با این حال، تیم مشاوره سئو ما چیزی بیش از تجربه برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد. آنها همچنین شور و شوق را به ارمغان می آورند. ما تیمی را معرفی می کنیم که علاقه فعالی به سئو و حوزه های مختلف آن دارد.

هدف سئوبهینه رونق کسب و کار شماست! Copyright © 2024 seobehine.ir